+380 97 1160220

Листопадова лірика. Греція!

04.11.2017 - 11.11.2017

За своєю давньою традицією, в перший тиждень листопада я йду в Грецію на яхті суто жіночим екіпажем подорожувати Арго-Саронічною затокою.

> яхтинг   пляжі   віпочинок  
> нафпліон   ерміоні   параліо   астрос   метана  


Маршрут

Афіни – Нафпліон - Параліо Астрос – Порто Хелі – Ерміоні – Метана - Афіни

Цена включает

  • Місце в каюті
  • Послуги шкіпера
  • Заправка пальним
  • Оплата марин
  • Постільна білизна

Дополнительно оплачивается

  • Переліт
  • Страховка
  • Судова каса
  • Харчування у прибережних ресторанах

Яхты

Dufour 382 Grand Large

Эта парусная яхта длиной 11 метров был разработана с учетом всех требований, необходимых для максимального комфорта на борту в любых условиях. Модульная конструкция яхты удовлетворит любой, даже самый изысканный, вкус и предлагает идеальную обстановку днем и ночью.


Чому саме листопад? Відповідь напрацьована досвідом.Ще не холодне море та вже «оксамитове» сонце й свіжі вечори, вільні від туристів вулиці невеликих містечок вздовж узбережжя, безлюдні пляжі і тихі бухти ... Чи це не мрія будь-якого мандрівника?
Деякі мої друзі «по світу», розглядаючи фото з чергової «несезонної» подорожі, дивуються: як мені вдалося сфотографувати той чи інший об'єкт і не захопити в кадр натовпи туристів? Адже ми ж знаємо, що ці місця завжди оточує щільна юрба!, - вигукують вони. Вся справа в «несезоні», - відповідаю я.«Несезон» - це саме той час, який дає змогу зрозуміти, що іноді відпустку не варто проводити в штовханині і гаморі міського пляжу або у метушні доступних готелів. Варто спробувати завести собі на тиждень особисту яхту і втекти від усіх у захопливу морську подорож, насолоджуючись відсутністю прив'язки до розкладу сніданків-обідів-вечерь, поромів, потягів і літаків і в повній мірі наповнити себе безмежністю моря і ніжними акварельними силуетами островів.

Що нас чекає попереду?


Нафпліон – доволі харизматичне й чарівне місто з мальовничою набережною, старими кам'яницями, цікавими площами та вуличками, які сповнені історією, що йде в далеку давнину. Характерною особливістю Нафпліону є кам'яний замок, який розташований на скелястому пагорбі високо над містом, а також невелика кругла фортеця (Бурдзі), побудована на острові, в центрі гавані.Маленьке містечко Параліо Астрос назва якого перекладається як "прибережна зірка" й обумовлена вона астероїдною формою узбережжя. Є в цьому славному портовому містечку старий маяк, який приваблює мене з того часу, як я дізналася про його існування. На зображенні маяк більше схожий на казковий будиночок, ніж на складне навігаційне спорудження. У маяка давня і непроста історія: почав функціонувати в 1893 році, але ближче до сучасності втратив своє важливе навігаційне значення і в 1990 році перейшов в розряд пам'ятників архітектури.Порто Хелі - це прибережне селище в області Арголіда, найяскравішою перлиною якого є мальовнича однойменна затока з широкими піщаними пляжами. Приблизно в 10 км на північний захід від Порто Хелі знаходиться рибальське селище Кілада, куди ми зайдемо з цікавості. Його славетні креветки і красива судноверф разом з різнокольоривими рибальськими шхунами особливо вабить погляд.Ерміоні - ще одне мальовниче рибальське селище, яке приваблює своєю природною красою. Розташоване поруч з мисом, вкритим соснами, з красивим парком, маяком і маленькими піщаними пляжами.Півострів Метана з його двома крутими схилами насправді є вулканом, який піднявся з моря! Але не все так вулканічно страшно. Сьогоднішня Метана знана, перш за все, своїми термальними джерелами, а сухопутне життя тут приваблює людей, що цінують тишу, спокій та насолоду.Наш маршрут являє собою досить еклектичну суміш невмирущої світової класики і дивних локальних мотивів у всьому, починаючи від архітектури і закінчуючи кухнею. Я навмисно не заглиблююсь в докладні описи міст, заток і бухт. Нехай кожен в цій подорожі побачить і відчує те, що побачиться і відчується.Любителі відпочинку в «несезон» давно зауважили, що в такі періоди активні туристичні ціни в окремих країнах знижуються на 10-20% і навіть більше.Отже, приємний бонус до нашої яхтової подорожі в «несезон» - невисока ціна за місце в каюті.


Варто задуматися!
Наші вітрила – Ваші крила!
Запрошуємо до нашого жіночого екіпажу.

Узнать больше Забронировать