fbpx

Яхтова школа

 Хто ловить вітер, той іде своїм курсом, що в морі, що у житті – однаково. Ми навчимо вас морської справи, а життєві підтягнуться. Що означає “Стати капітаном”? – Відчути свободу. Можливість взяти вітрильну яхту в будь-якому куточку світу й вирушити у самостійну подорож з друзями чи з родиною. Скільки  треба часу, щоб вивчитись на шкіпера? – З нами 2 тижні. Готові? Тоді welcome on board!

Наші капітани та інструктори впродовж десяти років подорожували по всьому світу, за плечима десятки тисяч морських миль, і ми вміємо передавати цей досвід. Бо під час навчання важливо не тільки розказати суху теорію і відпрацювати маневри, а ще й почути “як воно буває”.

Навчання складається із двох тижнів, рознесених в часі. “За один тиждень ми зробимо з вас капітана” – не наш формат. Бо ми маємо бути впевнені, що з вами в морі все буде гаразд у ваших самостійних подорожах.

Порядок навчання:

Перший тиждень. Базовий.

Перед початком занять ми надаємо методичні рекомендації та літературу для самостійного вивчення теорії. Але саме навчання теорії у нас буде поєднано з практичним навчанням на яхті. Ми будемо вивчати навігацію на реальних картах, де будемо практикуватися, ми будемо вивчати буї та одразу шукати їх поглядом в морі, ми будемо проходити метеорологію та вгадувати назви хмар навколо нас.

Перерва

Між першим тижнем навчання та другим обов’язково робимо перерву. Для того, щоб самостійно вивчити додаткову літературу, яку дамо, для того, щоб всі практичні та теоретичні навички першого тижня улеглися в голові. Впродовж цього часу наші інструктори зможуть надати додаткові консультації.

Другий тиждень. Поглиблений.

Після тривалої перерви інструктор побачить, що курсанти запам’ятали гарно, а що забулось. Додаткова увага індивідуально буде надана кожносу для відпрацювання саме проблемних зон. Також задача другого тижня – відпрацювання до автоматизму базових маневрів, більш детальний розбір критичних ситуацій, друга частина теорії.

Іспит

Впродовж навчання кожен курсант проходить заліки по всім темам, які передбачені системою ISSA. 

Два тижня навчання – достатньо для більшості курсантів для отримання початкових знань та навичок, необхідних для самостійного плавання. Але якщо інструктор буде бачити, що ви ще не готові для самостійного виходу в море, то можливо вам буде потрібно пройти додаткове навчання. 

Після успішних іспитів ви отримаєте ліцензію ISSA Inshore Skipper, якої достатньо, щоб брати яхту в чартер для відпочинку в будь якій країні світу.

Розклад навчання:

02.10.2021 – 09.10.2021. Базовий тиждень. Хорватія

16.04.2021 – 23.04.2021. Поглиблений тиждень. Хорватія.

Індивідуальні тренування

Також ми відкриті для замовлень індивідуальних тренувань. Часто буває, що людина вже отримала ліцензію, але відчуває, що потрібна додаткова практика. Чи ліцензія була отримана після навчанні на яхті, і потрібна додаткова практика на катамарані. 

В таких випадках ми можемо запропонувати індивідуальні тренувальні тижні, де ми додатково узгоджуємо дати та яхту чи катамаран, на якому буде проходити навчання.