fbpx

Яхтова школа

Хто ловить вітер, той іде своїм курсом, що в морі, що у житті – однаково. Ми навчимо вас морської справи, а життєві підтягнуться. Що означає “Стати капітаном”? – Відчути свободу. Можливість взяти вітрильну яхту в будь-якому куточку світу й вирушити у самостійну подорож з друзями чи з родиною. 

Наші капітани та інструктори впродовж десяти років подорожували по всьому світу, за плечима десятки тисяч морських миль, і ми вміємо передавати цей досвід. Бо під час навчання важливо не тільки розказати суху теорію і відпрацювати маневри, а ще й почути “як воно буває”.

Що потрібно для того, щоб почати

Для того, щоб проходити практичні заняття ви маєте вже мати початковий яхтовий досвід. Він може бути отриманий вами в попередніх яхт турах, що ви підтвердите під час співбесіди з інструктором при записі. Тут важливо, щоб у вас вже було розуміння яхтової термінології, уявлення про те, як подати швартови, як ставати на якір та що таке кранці. 

Якщо ж у вас такого досвіду немає, і ви хочете прийти на курси “з нуля”, ми можемо порадити вам приєднатись спочатку до однієї з наших подорожей, взяти додатковий триденний тренінг на Дніпрі чи обрати подовжену 10-денну навчальну програму. 

Тривалість навчання

Навчання триває один тиждень. До початку тренувального тижня ми надаємо всю необхідну літературу для попереднього ознайомлення. Також до початку тренувального тижня кожен курсант проходить індивідуальні консультації по пройденому матеріалу. 

Під час тренувального тижня викладаються всі необхідні теоретичні теми. 

Впродовж навчання кожен курсант проходить заліки по всім темам, які передбачені системою ISSA. 

Яку ліцензію можна отримати

Після успішних іспитів ви отримаєте ліцензію ISSA Inshore Skipper (https://issa-schools.org/training-materials/sail-training/inshore-skipper/), якої достатньо, щоб брати яхту в чартер для відпочинку в будь якій країні світу. 

Чому обрати ЙотКлуб

Ми не беремо на яхту більше 4 курсантів, чим забезпечується інтенсивність практики та індивідуальний підхід до кожного курсанта.

Розклад та вартість навчання:

Квітень 2022

  • 10-16 квітня, 1100 евро
  • 17-23 квітня, 1100 евро

Травень 2022

  • 30 квітня – 06 травня, 1200 евро
  • 07-13 травня, 1200 евро
  • 14-21 травня, 1200 евро
  • 21-28 травня, 1200 евро

Червень 2022

  • 11-18 червня, 1200 евро
  • 18-25 червня, 1200 евро
  • 25 червня – 02 липня, 1200 евро

 

Індивідуальні тренування

Також ми відкриті для замовлень індивідуальних тренувань. Часто буває, що людина вже отримала ліцензію, але відчуває, що потрібна додаткова практика. Чи ліцензія була отримана після навчанні на яхті, і потрібна додаткова практика на катамарані. 

В таких випадках ми можемо запропонувати індивідуальні тренувальні тижні, де ми додатково узгоджуємо дати та яхту чи катамаран, на якому буде проходити навчання.