fbpx

Індокитай

Таїланд + Камбоджа
Таїланд – це суцільна екзотика. Вражаюча суміш тропічних островів і дивних страв, коралових рифів і химерної архітектури, дивовижних тварин і незвичної мови. Але поруч з Таїландом є ще більш екзотичні місця! Команда YotClub пропонує вам цікавий і насичений тур, який поєднує в собі перлини відразу двох країн стародавнього Індокитаю - Таїланду і Камбоджі. В залежності від ваших уподобань, ви можете обрати з двох опцій - приєднатися до повного туру з материковою частиною і яхтингом (2 тижні), або обрати тільки яхтову частину (1 тиждень).
В цій подорожі
 • загублені у джунглях руїни стародавніх міст Індокитаю
 • райські тропічні острови Андаманського моря
 • храми, палаци та злачні місця Бангкоку
 • "аватарські" пейзажі в затоці Пханг Нга
 • найбільший у світі плаваючий ринок
 • бурхливе нічне життя Бангкоку
 • яскравий тропічний снорклінг
 • тваринний світ островів та мангрових джунглів
 • поїздка верхи на слонах
 • барвистий світ коралових рифів
Опис туру

МАРШРУТ

– яхтинг (Таїланд, 130 ММ) –

 1. (cб). приліт в Пхукет, заселення на яхту
 2. (нд). о.Пхукет → о.Янг (20 ММ)
 3. (пн). о.Янг → о.Конг (20 ММ)
 4. (вт). о.Конг → п/о.Лаєм Нанг (15 ММ)
 5. (ср). п/о.Лаєм Нанг → о.Пі-Пі Дон (23 ММ)
 6. (чт). о.Пі-Пі Дон ⇄ о.Пі-Пі Лє (10 ММ)
 7. (пт). о.Пі-Пі.Дон → о.Пхукет (43 ММ)
 8. (сб). о.Пхукет, здача яхти

– материк (Таїланд+Камбоджа) –

 1. (сб). переліт в Сіємріап
 2. (вс). Сіємріап (автотур “Велике Коло”)
 3. (пн). Сіємріап (автотур в Ангкор Ват)
 4. (вт). переліт в Банкок
 5. (ср). Бангкок (екскурсія містом)
 6. (чт). Бангкок (комбітур в Аютаю)
 7. (пт). Бангкок (комбітур в Д.Садуак)
 8. (сб). Бангкок – виселення

ДЕНЬ 1.  УСІ НА БОРТ!

Після зустрічі в аеропорту в Пхукеті ми їдемо у великий супермаркет закуповувати продукти на морський етап маршруту, а потім рушаємо в Yacht Haven Marina, де в комфортній обстановці п’ємо фруктові фреші, тим часом як наш капітан приймає яхту.

Чим ми будемо займатись протягом наступного тижня? Будемо ходити на нашій яхті від острова до острова, кидати якір в наймальовничіших бухтах, купатися, стрибаючи в воду просто з борту, висаджуватись на білосніжні острівні пляжі, досліджувати на каяках таємні бухти, затоки і гроти, відвідувати мангрові джунглі та карстові печери, розважатись снорклінгом серед коралових рифів  і просто засмагати на палубі білосніжної яхти, насолоджуючись навколишніми казковими краєвидами.

Ввечері ми влаштуємо невеличке святкування початку нашої подорожі, на якому наш капітан проведе інструктаж екіпажу щодо правил життя та безпеки на яхті, що стане нашим домом на найближчі сім днів. Сьогодні ми ночуємо вже на яхті.

ДЕНЬ 2. СЕРЕД СКЕЛЬ ІЗ ФІЛЬМУ “АВАТАР”

Вранці наша яхта виходить у море в напрямку культового місця Таїланду – затоки Панг Нга. Завдяки численним островами та скелями, що вертикально здіймаються зі смарагдової води, уся бухта нагадує фантастичні декорації до фільму “Аватар”. В багатьох скелях є карстові пустоти, що утворюють надводні і підводні гроти та печери, а також внутрішні затоки, які додають островам особливої привабливості та мальовничості.

Якщо Ви ніколи не бачили, як купаються мавпи, то на острові Ко Панак зможете подивитись на ранкове прийняття ванн цими давніми аборигенами острова. Найсміливіші зможуть спробувати їх погодувати, але геть не бананами, а…  крабами!

Так, саме крабами. На острові відсутні фруктові дерева, тому, щоб якось прогодуватись, мавпочки пристосувались харчуватися крабами, яких на острові вдосталь. Так що збираємо на пляжі кілька крабів і гайда знайомитись.

Крім колонії мавп-крабоїдів, Ко Панак відомий своїми численними, надзвичайно мальовничими внутрішніми затоками та печерами, тож ми спустимо на воду наші каяки і вирушимо вплав досліджувати острів.

Сьогодні на нас очікують ще декілька цікавих і надзвичайно гарних островів, а кульмінацією дня буде відвідування місця, що стало культовим після того, як у ньому було знято один з найперших фільмів про Джеймса Бонда. Це знаменита 20-ти метрова скеля Ко Тапу (Острів Цвях, або острів Джеймса Бонда), боки якої здіймаються з зеленої води під від’ємним кутом і яка нагадує кам’яний клин, забитий в море якимось велетнем.

Через надзвичайну популярність острова Джеймса Бонда серед фанатів кино, біля нього завжди багато туристів, тому на ніч ми кинемо якір подалі – у безлюдній затишній бухті, оточеній не такими відомими, але аж ніяк не гіршими і точно вищими за Ко Тапу прямовисними скелями.

ДЕНЬ 3.  МАНГРОВІ ДЖУНГЛІ, МОРСЬКІ ОРЛИ І ЛЕТЮЧІ ЛИСИЦІ

Зранку, після легкого сніданку і короткого переходу, ми зупинимось у бухті острова, вщерть заповненого заповідними вологими мангровими джунглями, внутрішній світ яких ми зможемо дослідити на наших каяках.

Далі у нас буде все цікавіше і цікавіше. Вертикальну скелю на одному з острівців, що трапиться сьогодні нам на маршруті, місцеві мешканці, за її характерну форму, називають Лінгам Шиви. Якщо ви не знаєте, що таке лінгам, не хвилюйтесь, скоро дізнаєтесь – це слово ми ще не раз почуємо у нашій мандрівці і то в самих несподіваних обставинах – наприклад, в священних місцях та храмах :).

Настав час приділити увагу екзотичним повітряним мешканцям. Навколо островів постійно літають у пошуках здобичі білі морські орли і охряні брамінські коршуни. А іноді в повітрі можна побачити силует, схожий на птеродактиля, розміром аж ніяк не менший за орла. Це місцеві летючі лисиці. Ми поближче познайомимось з цими гігантськими кажанами на одному з островів, де вони у великій кількості висять у мангрових хащах, голосно перегукуючись між собою.

Завершуємо сьогоднішній маршрут на острові  Ко Хонг. Тут знаходиться велика і надзвичайно красива внутрішня затока, яка дала острову назву (“хонг” з тайської – зала або кімната). На цьому острові ми зупинимось на довше, щоб насолодитись його мальовничим пляжем з білим піском та кораловими рибками у прозорій воді, на якому можна влаштувати чудовий пікнік.

Ті, хто шукають більш активного відпочинку, матимуть нагоду оглянути численні навколишні печери та затоки на каяках і побачити постійних мешканців цих островів – морських орлів, які стрімголов пірнають у воду, полюючи на рибу.

Ночуємо, кинувши якір в одній з бухточок цього чарівного острова.

ДЕНЬ 4.  РАЙСЬКІ ПЛЯЖІ І ФАЛІЧНІ ХРАМИ

Сьогодні ми залишаємо неглибокі смарагдові води затоки Панг Нга і прямуємо до прозоро-бірюзового Андаманського моря в провінції Крабі, де на нас очікують острови з білими піщаними пляжами і кораловими рифами у стилі Баунті.

На півострові Лаем Нанг кожен може знайти пляж на свій смак. Пляжі Ао Нанг та Райлі мають досить розвинену інфраструктуру, мережу прибережних магазинчиків, ресторанів і нічних клубів. Тут ми зможемо пришвартуватись, щоб поповнити наші запаси та завітати до місцевих пляжних барів.

Пляж бухти Пра Нанг більш затишний, оскільки він повністю відрізаний від материка прямовисними скелями і на нього можна потрапити лише на човні. Цей пляж прикрашають чудові коралові рифи і він постійно потрапляє в перелік найпривабливіших пляжів Таїланду.

Наприкінці цього пляжу, біля самої води знаходиться печерний храм. Місцеве населення вірить, що в храмі мешкає дух індійської принцеси, яка мала прикрість втопитись колись у тутешніх водах. З часом їй стали поклонятись як божеству родючості, через що цей храм щільно наповнений вирізьбленими з дерева величезними лінгамами найрізноманітніших форм і кольорів.

Вхід до печери нагадує формою жіночі статеві органи, тому, за переконанням місцевих мешканців, будь-який лінгам, кинутий у навколишнє море, з часом знаходить свій шлях до цього прибережного храму.

На ніч ми поставимо нашу яхту на якір в одній з мальовничих бухт цього півострова.

ДЕНЬ 5.  ЯСКРАВИЙ СВІТ КОРАЛОВИХ РИФІВ

Сьогодні вранці ми залишаємо гостинний півострів Лаєм Нанг і рушаємо в напрямку острівного архіпелагу Пі-Пі.

Перша зупинка – на острові Ко Пода. Це невеличкий острів, густо порослий пальмами і оточений білосніжними пляжами. Ко Пода відомий своїм цікавим кораловим рифом, тому тут ми обов’язково візьмемо маски й ласти і вирушимо насолоджуватись розмаїттям підводного світу в прозорому лазурному морі навколо острова.

На наступному острові Ко Каї знаходиться кам’яна скеля, що нагадує шию та голову курки. Південна частина острова складається з крутих скель, а північна – з чудових піщаних пляжів. Під час сильних припливів вузький довгий перешийок, що поєднує обидві частини острова,  зникає під водою і один острів перетворюється на три.

Далі ми завітаємо на маленький Бамбуковий острів, де, окрім бамбуку, ростуть кокоси і є невеличкі бунгало на чудовому білому пляжі. За гарної погоди вода навколо острова вражаюче чиста, дно з яскравим підводним світом видно навіть на великій глибині.

І ось, нарешті, наша яхта заходить у головну бухту острова Пі-Пі Дон, який є частиною морського національного парку і одночасно одним із всесвітньо відомих курортів Таїланду. На вузькій піщаній перетинці, що поєднує дві скелясті частини острова, зосереджені усі блага індустрії відпочинку: пляжні дискотеки і клуби, безліч ресторанчиків, барів і навіть невеличкий ринок, на якому ми зможемо придбати деякі дійсно чудові речі місцевого виробництва.

Сьогодні ввечері у нас вільна програма – кожен зможе обрати заняття на свій смак: прогулятись серед кокосових гаїв пагорбами острова, посидіти в тихому ресторанчику на березі моря, подивитись фаєр-шоу,  бої з Муай Тай (тайського боксу) або відвідати бари і клуби на північній стороні вузького перешийку, де допізна грає музика, танцюють лімбо і де за вправний стрибок через вогняне кільце можна отримати у винагороду келишок міцного місцевого напою.

ДЕНЬ 6. ПІРАТИ, ВІКІНГИ І КРАЩИЙ ПЛЯЖ СВІТУ

Після вранішнього освіжаючого купання, такого доречного після вчорашньої бурхливої ночі, ми піднімемо якір і вирушимо у напрямку другого за розміром острова архіпелагу – острова Пі-Пі Лє. На відміну від Пі-Пі Дон, на цьому острові відсутні постійні людські поселення і взагалі майже немає рівної поверхні – весь острів складається з надзвичайно мальовничих вапнякових скель, що височать із бірюзових вод навколо внутрішніх бухт і заток.

На північно-східній стороні острова ми відвідаємо печеру Вікінгів, дістатись до якої можливо тільки з моря. В печері було знайдено наскельні петрогліфи, на яких зображено стародавні арабські, китайські та європейські вітрильники. У давнину Пі-Пі Лє був притулком для рибалок і, вірогідно, – знаменитих піратів з Малайської протоки, яка звідси неподалік. Вважається, що малюнки, вік яких не менше декількох сторіч, – справа їх рук. Зображення китайських джонок, незнайомих європейцям, приймались останніми за кораблі вікінгів, звідки й походить назва печери.

Ця та інші печери на острові – традиційне місце гніздування ластівок-саланган. Свої гнізда ці ластівки в’ють з власної слини, яка після загуснення утворює тоненьку сіточку, причеплену до скелі. З гнізд саланган готують знаменитий у китайській медицині суп, а ціни на гнізда стартують від $1.000 за 100 грам. Можливість заробити приваблює до печери місцевих жителів, які піднімаються по довгих бамбукових жердинах до стелі печери і, ризикуючи життям, збирають дорогоцінні гнізда.

Після печери Вікінгів ми відвідаємо також дві чудові внутрішні бухти острова – Ло Сама, з романтичними пляжиками та Пілє – вузький каньйон, що глибоко врізається в скелі острова. Крім того, що ці затоки дуже мальовничі, ці місця вважаються одними з найкращих для снорклінгу.

Проте найвідомішою перлиною острова Пі-Пі Лє і одним з найкрасивіших місць Таїланду вважається затока Майя. Ця затока майже повністю оточена стіною прямовисних 100-метрових скель. Посеред скелястого кола, у глибині затоки є ідеальний білий пляж і чудовий кораловий риф. Разом все це створює абсолютно незабутню картину. Саме в цій бухті знімався фільм “Пляж” з  молодим Леонардо ді Капріо.

Ночувати ми повернемося до однієї затишної бухточки на острові Пі-Пі Дон, подалі від голосного гамору його пляжних дискотек.

ДЕНЬ 7. СНІДАНОК З МАВПАМИ І ПІДВОДНІ СЕЛФІ

Вранці ми переправимось на берег нашої бухти, щоб поснідати на пляжі в компанії з місцевими дикими мавпочками, які з вдячністю розділять з нами їжу. Після цього ми візьмемо маски і відправимось насолоджуватись надзвичайно прозорим морем навколо нашої яхти.

Якщо ви візьмете з собою камеру для підводної зйомки, то матимете нагоду зробити тут яскраві підводні кадри або власне підводне селфі на фоні коралового рифу. Якщо такої камери у вас не виявиться, вам із задоволенням позичить її наш організатор.

Після того, як усі накупаються, ми нарешті попрощаємось з чарівним архіпелагом Пі-Пі і наша яхта візьме курс на зворотній шлях.

Дорогою ми обов’язково завітаємо на архіпелаг островів Ко Кай, який рекомендують як чудове місце для снорклінгу. Через популярність головного острова на ньому багато туристів, яких звозять сюди з Пхукету попірнати біля коралових рифів, проте – ми знаємо вихід! Зовсім поруч є менший острівець з абсолютно аналогічними коралами і рибами, але без туристичних натовпів. Саме туди ми і скеруємо нашу яхту. Наявність на цих острівцях чудових тайських ресторанчиків на палях надає їм додаткової привабливості.

На ночівлю зупинимось у затишній бухті нашої марини або на найближчому острові Ко Яо Яй. Охочі матимуть нагоду прогулятись серед пальмових гаїв або посидіти наостанок на пляжі із келихом тропічного коктейлю.

ДЕНЬ 8. ПОВЕРНЕННЯ В МАРИНУ І ВИЛІТ В КАМБОДЖУ

Якщо ніч ми проводимо не в марині, а на одному з найближчих островів, рано-вранці, доки весь переповнений враженнями екіпаж ще спить, наш капітан підніме якір і візьме курс на Пхукет, щоб ми встигли завчасно повернутись для здачі яхти.

На цьому морська частина нашої мандрівки закінчується.

Ті, хто повертатиметься додому ч/з Бангкок, зможуть ще сьогодні вилетіти туди дуже недорогими авіарейсам місцевих лоу-костів (від 30-40 євро). Ті, хто продовжує мандрівку і приймає участь в материковій частині прямують в аеропорт, щоб перелетіти в Камбоджу. Камбоджійське місто Сіємріап, що розташоване зовсім поруч з руїнами Ангкору, стане нашою базою на наступні декілька днів.

Після прильоту і поселення в готелі ми будемо спокійно відпочивати і, не поспішаючи, знайомитись із життям мешканців Камбоджі. Ми прогуляємось французьким колоніальним кварталом Сіємріапу з його широкими бульварами і завітаємо на вечерю на славнозвісну Паб Стріт – вулицю численних барів і ресторанчиків.

Після вечері ми відвідаємо місцеві колоритні нічні ринки, та, при бажанні, відправимось на сеанс камбоджійського масажу, щоб відновити сили та принагідно порівняти його з масажем тайським. Ціни в Камбоджі, навіть у порівнянні із не надто дорогим Таїландом, приємно дивують.

ДЕНЬ 9. АНГКОР ВАТ – ВОСЬМЕ ЧУДО СВІТУ

Довга громадянська війна (зображена в фільмі “Апокаліпсис сьогодні” Френсіса Ф.Копполи) і режим червоних кхмерів Пол-Пота на півстоліття закрили Камбоджу для іноземних туристів. Проте за останні десять років ситуація суттєво змінилась на краще. Тож мандрівники з усього світу поспішають побачити грандіозні пам’ятки давно зниклої кхмерської цивілізації.

Покинуті людьми в джунглях Камбоджі понад 500 років тому, руїни Ангкора – давньої столиці Кхмерської Імперії, вражають відвідувачів своєю інопланетою величчю та красою, і ми також матимемо нагоду насолодитись цим видовищем.

Сьогодні на нас очікує головна перлина Ангкору – храмовий комплекс Ангкор Ват, який часто називають восьмим чудом світу.

Побудований майже тисячу років тому як індуїстський храм, Ангкор-Ват (Місто-Храм) дотепер є найбільшою культовою спорудою у світі. Після того як його залишили люди, храм зберігся від повного руйнування значною мірою завдяки грандіозному, завширшки 200 метрів штучному рову, що і сьогодні оточує його по периметру.

Ангкор було знайдено в джунглях у 1861 р. французьким мандрівником Анрі Муро. Повідомляючи в європейській пресі про свою знахідку, Муро писав:

“Цей храм, що збудований якимось стародавнім Мікеланджело, є достойним суперником храму Соломона і може зайняти почесне місце поруч з нашими найкращими спорудами. Він виглядає грандіозніше за все, що нам залишили Греція або Рим і являє сумний контраст із тим станом варварства, в якому перебувають теперішні мешканці Камбоджі …”

Після повернення до Сіємріапу, переповнені враженнями від побаченого, ми вирушимо повечеряти в один з численних місцевих ресторанчиків.  В оригінальних стравах камбоджійської кухні, свіжої і багатої місцевими овочами, відчувається французький вплив, що залишився від колоніальних часів.

Сміливці зможуть скуштувати щось менш французьке, а більш екзотичне і екстремальне, наприклад – страви з печених змій або смажених гігантських павуків з імбиром та густим соусом з місцевої коноплі і запити це все настоянкою на скорпіонах або пальмовим вином.

ДЕНЬ 10. АНГКОР – МІСТО БІЛОЇ КОБРИ

“– Що нового чути в місті? – спитала Мауглі біла кобра. – Що нового в оточеному стінами великому місті, місті сотень слонів, двадцяти тисяч коней і незліченних стад – в місті короля королів? Я стара і вже давно не дочуваю бойові гонги.

– Над нами тільки джунглі – відповів Мауглі.”

На цей опис Кіплінга надихнув щойно знайдений тоді в камбоджійских джунглях Ангкор.

Після того, як в XV столітті населення покинуло місто, дерев’яні вишукані палаци і житлові будинки Ангкору швидко розклались у вологому тропічному кліматі і без сліду зникли ще багато сторіч тому, проте грандіозні кам’яні храми та монастирі витримали наступ часу та природи.

Оскільки руїни більш ніж семидесяти храмів Ангкору розкидані на величезній території (більше 200 кв.км) і відвідати їх пішки неможливо, ми скористаємось автотранспортом з професійними гідами, які завезуть нас у найцікавіші місця, зокрема до віддалених храмів Пре Кан і Та Пром та монастиря Банте Среі.

Коли люди залишили Ангкор, ці храми поглинули джунглі і деякі з них частково залишаються в такому мальовничому стані й дотепер, що дозволило їм стати природніми декораціями при зйомках фільму “Лара Крофт, розкрадачка гробниць” з Анджеліною Джолі. Завбачливо прихопивши з собою запас пляшок з холодною водою, ми протягом дня будемо досліджувати таємні закутки Ангкора.

Можливо, комусь з нас, так само як і Мауглі, поталанить знайти захований скарб, що залишився від давно поглинутої джунглями цивілізації?

ДЕНЬ 11. ЗУСТРІЧ ІЗ МІСТОМ АНГЕЛІВ

Зранку ми рушаємо в аеропорт, звідки вилітаємо в Бангкок. Після прибуття ми направимось у саме серце історичного Бангкоку – на вулицю Као Сан. Тут на нас вже чекає готель, що стане нашою домівкою на наступні чотири дні, протягом яких ми спробуємо відчути пульс цього неймовірного міста.

Місто дивовижних контрастів – це сказано саме про Бангкок, хоча самі тайці називають його по іншому – Місто Ангелів. Модерний захід зустрічається тут з віковими традиціями сходу, старовинні палаци і храми оточені футуристичними хмарочосами, найсучасніші торгові центри висяться над мурашником традиційної вуличної торгівлі, а спокій і незворушність чисельних буддистських монастирів підкреслюється збудженим гулом не менш чисельних злачних районів міста.

Після прогулянки історичними кварталами Бангкоку, ввечері перетнемо річку Чао Прайя на автентичній дерев’яній рисовій баржі  і влаштуємось на набережній в затишному ресторанчику з місцевою кухнею.

На фоні призахідного сонця і чудового виду на підсвічений Великий Палац ми влаштуємо вечірку, на якій обговоримо наші плани на найближчі дні.

ДЕНЬ 12. ПАЛАЦИ, ХРАМИ І…. ЗЛАЧНІ РАЙОНИ БАНГКОКУ

Другий день в Бангкоку ми присвятимо огляду головних родзинок цього міста і почнемо з Великого Палацу та його внутрішнього священного комплексу Ват Пра Кео, які знаходяться у пішій доступності від нашого готелю.

Після відвідин Великого Палацу ми завітаємо до двох знаменитих храмів Бангкоку, розташованих поруч по обидва береги Чао Прайя – Ват По і Ват Арун (Храм Вранішньої Зорі).

В храмі Ват По на нас чекає гігантська фігура лежачого Будди довжиною 46 метрів, а також одна з найдавніших шкіл традиційного тайського масажу, сеанс якого за досить помірну плату можна замовити у місцевих фахівців просто на території храму.

Ввечері ми підемо прогулятись злачними районами Бангкоку – Сої Патпонг або Сої Ковбой. У цих районах вирує активне нічне життя з барами Go-Go,  салонами масажу із “щасливим закінченням”, травесті- та пінг-понг шоу та просто веселими тайськими дівчатами на вулиці.

Саме в цих районах Бангкоку знімались сцени для фільмів «Небезпечний Бангкок» і «Холостяцька вечірка 2».

ДЕНЬ 13. РІЧКОВИЙ КРУЇЗ В АЮТАЙЮ

Цього дня на нас чекає комфортний круїз вздовж Чао Прайя, головної річки Таїланду. Спочатку ми завітаємо до заміського літнього палацу тайських імператорів Банг Па-Ін, а після того поблукаємо руїнами Аютайі, стародавньої столиці Таїланду.

В 17 столітті Аютайя була найбільшим містом у світі з понад мільйоном мешканців (вдвічі більше, ніж у тогочасних Лондоні або Пекіні), в ній було декілька королівських палаців і понад 300 храмів. Але у 1767 році відбулась катастрофа. Аютайю було взято приступом і повністю зруйновано армією сусідньої Бірми. Тайці не стали її відбудовувати, а заснували нижче за течією річки нову столицю – теперішній Бангкок.

Сьогодні мальовничі руїни Аютаї є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Прогулюючись між залишками храмів колишньої столиці Таїланду, ми знайдемо  стародавню скульптуру Будди, обплетену корінням величезного дерева і зробимо на її фоні групове фото нашого екіпажу.

Зворотний шлях від Аютайї до Бангкоку ми подолаємо на комфортному круїзному кораблі, де протягом трьох годин будемо насолоджуватись стравами тайської кухні на фоні пропливаючих за бортом тропічних краєвидів по берегах Чао Прайя.

Провести вечір ми вирушимо у бангкокський Чайна Таун, який вважається найбільшим у світі. Там у нас буде нагода зануритись у його бурхливе нічне життя та завітати до найстарішої кав’ярні Бангкоку, яку час від часу відвідують тутешні король та прем’єр-міністр.

Напевно, немає для любителів вуличної їжі в світі місця кращого за Бангкок. У Таїланді відсутній культ домашньої кухні і це призвело до виникнення унікальної культури стрітфуду. Їжу продають скрізь, все вільне місце на тротуарах заповнене кафешками і пересувними ятками, а коли кухням на колесах не вистачає місця на тротуарах, вони без вагань розміщуються на проїжджій частині. Абсолютно не варто нехтувати можливістю скуштувати вуличну їжу в Бангкоку. Ціни досить низькі, а сама їжа надзвичайно різноманітна та свіжа, і на додаток є можливість безпосередньо спостерігати за процесом її приготування.

ДЕНЬ 14. РИНКОМ НА ЧОВНАХ  І ДЖУНГЛЯМИ НА СЛОНАХ

Сьогодні вранці ми прямуємо в тайську провінцію, щоб відвідати Дамнен Садуак – найбільший плавучий ринок у світі, а опісля здійснити прогулянку джунглями на слонах.

До ринку ми доберемось на традиційному тайському човні – лонгтейлі.  Ринок складається з мальовничого лабіринту вузьких каналів – хлонгів і переміщуватись ним найкраще по воді. Невеликі дерев’яні човни продавчинь, одягнених в традиційний селянський одяг, наповнені різноманітним крамом й барвистими овочами та фруктами; навколо вирує дух гамірної східної торгівлі.

На мальовничих каналах цього ринку знімались сцени з погонями і перестрілками в голлівудських фільмах – “Людина з Золотим Пістолетом” з Роджером Муром у ролі Джеймса Бонда та “Небезпечний Бангкок” з Ніколасом Кейджем.

Безпосередньо на ринку ми і перекусимо, купуючи їжу у кухарів, що готують і продають її просто зі своїх човнів.

Не можна побувати в Таїланді і не скористатись нагодою покататись на слоні. Сьогодні у нас запланована зустріч з цими розумними тваринами. Сторіччями слони в Таїланді використовувалися в якості позашляховиків і вантажівок, тож ми матимемо нагоду перевірити їх всюдихідні якості, здійснивши верхи на слонах подорож джунглями і каналами.

Після повернення в місто у нас буде пів дня вільного часу. За бажанням можна прогулятись на човні одноповерховими нетрями Бангкока, відвідати розташований поруч із нашим готелем найкращий у Південно-Східній Азії національний музей Таїланду, замовити сеанс тайського масажу або просто зайнятись шопінгом.

ДЕНЬ 15. ПРОЩАННЯ

Вранці ми прощаємось з новими друзями і виселяємось з нашого готелю. На цьому офіційна частина нашої мандрівки закінчується і ті, хто вилітає сьогодні додому, вирушають в напрямку міжнародного аеропорту Суварнабхуми (Suvarnabhumi Airport).

 

 

Що входить в ціну?
Включено
 • оренда яхти (місце в комфортабельній двомісній каюті)
 • оплата послуг капітана на яхті
 • оренда підвісного двигуна для шлюпки та двох каяків
 • постільна білизна та рушники
 • фінальне прибирання яхти
 • проживання протягом материкової програми (місце в двомістному номері) - Сіємріап (3 ночі), Бангкок (4 ночі)
 • 2 комбітури в Таїланді і 2 автотури в Камбоджі (трансфер + гід)
 • супроводження організатором протягом всього маршруту
Додатково
 • перельоти, трансфери та візи (для громадян України віза в Таїланд не потрібна)
 • страховка, що покриває активний відпочинок (10-15 євро)
 • корабельна каса: спільна закупка продуктів, палива, води, оплата стоянок (біля 130-150 євро)
 • довільна програма на березі
 • поворотний страховий депозит за яхту (50 євро)
Забронювати зараз
Південно-Східна Азія, як це було
Інші подорожі
Наші контакти
Ваше замовлення для туру: 2020-pr Індокитай – Таїланд + Камбоджа
Дані успішно відправлені

Ми зв'яжемося з вами ближчим часом!
Дякуємо за те, що звернули увагу на наші пропозиції!

Закрити