fbpx

Таїланд

Тижневий тур
Таїланд – це суцільна екзотика. Вражаюча суміш тропічних островів і дивних страв, коралових рифів і химерної архітектури, дивовижних тварин і незвичної мови.
В цій подорожі
 • райські тропічні острови Андаманського моря
 • яскраве нічне життя Пхукету
 • "аватарські" пейзажі в затоці Пханг Нга
 • незабутній тропічний снорклінг
 • тваринний світ островів та мангрових джунглів
 • барвистий світ коралових рифів
Опис туру

МАРШРУТ

 1. (пт) Приліт на о.Пхукет, поселення в готель
 2. (сб) о.Пхукет, заселення на яхту
 3. (нд) о.Пхукет → о.Янг (20 ММ)
 4. (пн) о.Янг → о.Конг (20 ММ)
 5. (вт) о.Конг → п/о.Лаєм Нанг (15 ММ)
 6. (ср) п/о.Лаєм Нанг → о.Пі-Пі Дон (23 ММ)
 7. (чт) о.Пі-Пі Дон ⇄ о.Пі-Пі Лє (10 ММ)
 8. (пт) о.Пі-Пі.Дон → о.Яо Яі (25 ММ)
 9. (сб) o.Яо Яі → о.Пхукет (18 ММ). Здача яхти

ДЕНЬ 1. ПХУКЕТ – ПЕРЛИНА АНДАМАНСЬКОГО МОРЯ

Наша мандрівка розпочинається на острові Пхукет – найбільшому острові і найвідомішому курорті Андаманського узбережжя Таїланду.

Після прильоту ми вирушимо в район пляжу Патонг-Біч, що є найдрайвовішим куточком Пхукета. Вдень ми, нарешті, доберемось до моря і розкішного білого пляжу, а ввечері візьмемо участь у різноманітних заходах, які пропонує Патонг-Біч.

Родзинкою місцевого нічного життя є знамениті травесті-шоу в Кабаре Сімон. Це видовище, звичайно, на любителя, але хоча б раз в житті подивитись його безумовно варто!

Після заходу сонця весь район вулиці Бангла-Роуд в Патонгу перетворюється на осередок яскравого нічного життя з сотнею ресторанів, Gо-Gо барів, лаунжів і нічних клубів.

В сусідній бухті Камала Біч щовечора йде грандіозне шоу “Пхукет Фантазія” – тайський театр-цирк у дусі Лас-Вегасу, де в кожній виставі на тему тайської історії бере участь більше чотирьохсот акторів, а також п’ятдесят слонів, буйволи, тигри, інші тварини та навіть птахи.

Ця ніч в Патонгу – остання, яку ми проведемо на березі. Завтра на нас очікує зустріч з нашою яхтою!

ДЕНЬ 2.  УСІ НА БОРТ!

Сьогодні в Пхукеті до нас приєднуються члени мандрівки, що вирішили прилетіти в Пхукет безпосередньо в день відплиття. Зранку ми їдемо у великий супермаркет закуповувати продукти на морський етап маршруту, а потім рушаємо в Yacht Haven Marina, де в комфортній обстановці п’ємо фруктові фреші, доки наш капітан приймає яхту.

Чим ми будемо займатись протягом наступного тижня? Будемо ходити на нашій яхті від острова до острова, кидати якір в наймальовничіших бухтах, купатися, стрибаючи в воду просто з борту, висаджуватись на білосніжні острівні пляжі, досліджувати на каяках таємні бухти, затоки і гроти, відвідувати мангрові джунглі та карстові печери, розважатись снорклінгом серед коралових рифів  і просто засмагати на палубі білосніжної яхти, насолоджуючись навколишніми казковими краєвидами.

Ввечері ми влаштуємо невеличке святкування початку морського етапу нашої подорожі, на якому наш капітан проведе інструктаж екіпажу щодо правил життя та безпеки на яхті, що стане нашим домом на найближчі сім днів. Сьогодні ми ночуємо вже на яхті.

ДЕНЬ 9. СЕРЕД СКЕЛЬ ІЗ ФІЛЬМУ “АВАТАР”

Вранці наша яхта виходить у море в напрямку культового місця Таїланду – затоки Панг Нга. Завдяки численним островами та скелями, що вертикально здіймаються зі смарагдової води, уся бухта нагадує фантастичні декорації до фільму “Аватар”. В багатьох скелях є карстові пустоти, що утворюють надводні і підводні гроти та печери, а також внутрішні затоки, які додають островам особливої привабливості та мальовничості.

Якщо Ви ніколи не бачили, як купаються мавпи, то на острові Ко Панак зможете подивитись на ранкове прийняття ванн цими давніми аборигенами острова. Найсміливіші зможуть спробувати їх погодувати, але геть не бананами, а…  крабами!

Так, саме крабами. На острові відсутні фруктові дерева, тому, щоб якось прогодуватись, мавпочки пристосувались харчуватися крабами, яких на острові вдосталь. Так що збираємо на пляжі кілька крабів і гайда знайомитись.

Крім колонії мавп-крабоїдів, Ко Панак відомий своїми численними, надзвичайно мальовничими внутрішніми затоками та печерами, тож ми спустимо на воду наші каяки і вирушимо вплав досліджувати острів.

Сьогодні на нас очікують ще декілька цікавих і надзвичайно гарних островів, а кульмінацією дня буде відвідування місця, що стало культовим після того, як у ньому було знято один з найперших фільмів про Джеймса Бонда. Це знаменита 20-ти метрова скеля Ко Тапу (Острів Цвях, або острів Джеймса Бонда), боки якої здіймаються з зеленої води під від’ємним кутом і яка нагадує кам’яний клин, забитий в море якимось велетнем.

Через надзвичайну популярність острова Джеймса Бонда серед фанатів кино, біля нього завжди багато туристів, тому на ніч ми кинемо якір подалі – у безлюдній затишній бухті, оточеній не такими відомими, але аж ніяк не гіршими і точно вищими за Ко Тапу прямовисними скелями.

ДЕНЬ 10.  МАНГРОВІ ДЖУНГЛІ, МОРСЬКІ ОРЛИ І ЛЕТЮЧІ ЛИСИЦІ

Зранку, після легкого сніданку і короткого переходу, ми зупинимось у бухті острова, вщерть заповненого заповідними вологими мангровими джунглями, внутрішній світ яких ми зможемо дослідити на наших каяках.

Далі у нас буде все цікавіше і цікавіше. Вертикальну скелю на одному з острівців, що трапиться сьогодні нам на маршруті, місцеві мешканці, за її характерну форму, називають Лінгам Шиви. Якщо ви не знаєте, що таке лінгам, не хвилюйтесь, скоро дізнаєтесь – це слово ми ще не раз почуємо у нашій мандрівці і то в самих несподіваних обставинах – наприклад, в священних місцях та храмах :).

Настав час приділити увагу екзотичним повітряним мешканцям. Навколо островів постійно літають у пошуках здобичі білі морські орли і охряні брамінські коршуни. А іноді в повітрі можна побачити силует, схожий на птеродактиля, розміром аж ніяк не менший за орла. Це місцеві летючі лисиці. Ми поближче познайомимось з цими гігантськими кажанами на одному з островів, де вони у великій кількості висять у мангрових хащах, голосно перегукуючись між собою.

Завершуємо сьогоднішній маршрут на острові  Ко Хонг. Тут знаходиться велика і надзвичайно красива внутрішня затока, яка дала острову назву (“хонг” з тайської – зала або кімната). На цьому острові ми зупинимось на довше, щоб насолодитись його мальовничим пляжем з білим піском та кораловими рибками у прозорій воді, на якому можна влаштувати чудовий пікнік.

Ті, хто шукають більш активного відпочинку, матимуть нагоду оглянути численні навколишні печери та затоки на каяках і побачити постійних мешканців цих островів – морських орлів, які стрімголов пірнають у воду, полюючи на рибу.

Ночуємо, кинувши якір в одній з бухточок цього чарівного острова.

ДЕНЬ 11 (07.05, Вт).  РАЙСЬКІ ПЛЯЖІ І ФАЛІЧНІ ХРАМИ

Сьогодні ми залишаємо неглибокі смарагдові води затоки Панг Нга і прямуємо до прозоро-бірюзового Андаманського моря в провінції Крабі, де на нас очікують острови з білими піщаними пляжами і кораловими рифами у стилі Баунті.

На півострові Лаем Нанг кожен може знайти пляж на свій смак. Пляжі Ао Нанг та Райлі мають досить розвинену інфраструктуру, мережу прибережних магазинчиків, ресторанів і нічних клубів. Тут ми зможемо пришвартуватись, щоб поповнити наші запаси та завітати до місцевих пляжних барів.

Пляж бухти Пра Нанг більш затишний, оскільки він повністю відрізаний від материка прямовисними скелями і на нього можна потрапити лише на човні. Цей пляж прикрашають чудові коралові рифи і він постійно потрапляє в перелік найпривабливіших пляжів Таїланду.

Наприкінці цього пляжу, біля самої води знаходиться печерний храм. Місцеве населення вірить, що в храмі мешкає дух індійської принцеси, яка мала прикрість втопитись колись у тутешніх водах. З часом їй стали поклонятись як божеству родючості, через що цей храм щільно наповнений вирізьбленими з дерева величезними лінгамами найрізноманітніших форм і кольорів.

Вхід до печери нагадує формою жіночі статеві органи, тому, за переконанням місцевих мешканців, будь-який лінгам, кинутий у навколишнє море, з часом знаходить свій шлях до цього прибережного храму.

На ніч ми поставимо нашу яхту на якір в одній з мальовничих бухт цього півострова.

ДЕНЬ 12 (08.05, Ср)  ЯСКРАВИЙ СВІТ КОРАЛОВИХ РИФІВ

Сьогодні вранці ми залишаємо гостинний півострів Лаєм Нанг і рушаємо в напрямку острівного архіпелагу Пі-Пі.

Перша зупинка – на острові Ко Пода. Це невеличкий острів, густо порослий пальмами і оточений білосніжними пляжами. Ко Пода відомий своїм цікавим кораловим рифом, тому тут ми обов’язково візьмемо маски й ласти і вирушимо насолоджуватись розмаїттям підводного світу в прозорому лазурному морі навколо острова.

На наступному острові Ко Каї знаходиться кам’яна скеля, що нагадує шию та голову курки. Південна частина острова складається з крутих скель, а північна – з чудових піщаних пляжів. Під час сильних припливів вузький довгий перешийок, що поєднує обидві частини острова,  зникає під водою і один острів перетворюється на три.

Далі ми завітаємо на маленький Бамбуковий острів, де, окрім бамбуку, ростуть кокоси і є невеличкі бунгало на чудовому білому пляжі. За гарної погоди вода навколо острова вражаюче чиста, дно з яскравим підводним світом видно навіть на великій глибині.

І ось, нарешті, наша яхта заходить у головну бухту острова Пі-Пі Дон, який є частиною морського національного парку і одночасно одним із всесвітньо відомих курортів Таїланду. На вузькій піщаній перетинці, що поєднує дві скелясті частини острова, зосереджені усі блага індустрії відпочинку: пляжні дискотеки і клуби, безліч ресторанчиків, барів і навіть невеличкий ринок, на якому ми зможемо придбати деякі дійсно чудові речі місцевого виробництва.

Сьогодні ввечері у нас вільна програма – кожен зможе обрати заняття на свій смак: прогулятись серед кокосових гаїв пагорбами острова, посидіти в тихому ресторанчику на березі моря, подивитись фаєр-шоу,  бої з Муай Тай (тайського боксу) або відвідати бари і клуби на північній стороні вузького перешийку, де допізна грає музика, танцюють лімбо і де за вправний стрибок через вогняне кільце можна отримати у винагороду келишок міцного місцевого напою.

ДЕНЬ 13. ПІРАТИ, ВІКІНГИ І КРАЩИЙ ПЛЯЖ СВІТУ

Після вранішнього освіжаючого купання, такого доречного після вчорашньої бурхливої ночі, ми піднімемо якір і вирушимо у напрямку другого за розміром острова архіпелагу – острова Пі-Пі Лє. На відміну від Пі-Пі Дон, на цьому острові відсутні постійні людські поселення і взагалі майже немає рівної поверхні – весь острів складається з надзвичайно мальовничих вапнякових скель, що височать із бірюзових вод навколо внутрішніх бухт і заток.

На північно-східній стороні острова ми відвідаємо печеру Вікінгів, дістатись до якої можливо тільки з моря. В печері було знайдено наскельні петрогліфи, на яких зображено стародавні арабські, китайські та європейські вітрильники. У давнину Пі-Пі Лє був притулком для рибалок і, вірогідно, – знаменитих піратів з Малайської протоки, яка звідси неподалік. Вважається, що малюнки, вік яких не менше декількох сторіч, – справа їх рук. Зображення китайських джонок, незнайомих європейцям, приймались останніми за кораблі вікінгів, звідки й походить назва печери.

Ця та інші печери на острові – традиційне місце гніздування ластівок-саланган. Свої гнізда ці ластівки в’ють з власної слини, яка після загуснення утворює тоненьку сіточку, причеплену до скелі. З гнізд саланган готують знаменитий у китайській медицині суп, а ціни на гнізда стартують від $1.000 за 100 грам. Можливість заробити приваблює до печери місцевих жителів, які піднімаються по довгих бамбукових жердинах до стелі печери і, ризикуючи життям, збирають дорогоцінні гнізда.

Після печери Вікінгів ми відвідаємо також дві чудові внутрішні бухти острова – Ло Сама, з романтичними пляжиками та Пілє – вузький каньйон, що глибоко врізається в скелі острова. Крім того, що ці затоки дуже мальовничі, ці місця вважаються одними з найкращих для снорклінгу.

Проте найвідомішою перлиною острова Пі-Пі Лє і одним з найкрасивіших місць Таїланду вважається затока Майя. Ця затока майже повністю оточена стіною прямовисних 100-метрових скель. Посеред скелястого кола, у глибині затоки є ідеальний білий пляж і чудовий кораловий риф. Разом все це створює абсолютно незабутню картину. Саме в цій бухті знімався фільм “Пляж” з  молодим Леонардо ді Капріо.

Ночувати ми повернемося до однієї затишної бухточки на острові Пі-Пі Дон, подалі від голосного гамору його пляжних дискотек.

ДЕНЬ 14. СНІДАНОК З МАВПАМИ І ПІДВОДНІ СЕЛФІ

Вранці ми переправимось на берег нашої бухти, щоб поснідати на пляжі в компанії з місцевими дикими мавпочками, які з вдячністю розділять з нами їжу. Після цього ми візьмемо маски і відправимось насолоджуватись надзвичайно прозорим морем навколо нашої яхти.

Якщо ви візьмете з собою камеру для підводної зйомки, то матимете нагоду зробити тут яскраві підводні кадри або власне підводне селфі на фоні коралового рифу. Якщо такої камери у вас не виявиться, вам із задоволенням позичить її наш організатор.

Після того, як усі накупаються, ми нарешті попрощаємось з чарівним архіпелагом Пі-Пі і наша яхта візьме курс на зворотній шлях.

Дорогою ми обов’язково завітаємо на архіпелаг островів Ко Кай, який рекомендують як чудове місце для снорклінгу. Через популярність головного острова на ньому багато туристів, яких звозять сюди з Пхукету попірнати біля коралових рифів, проте – ми знаємо вихід! Зовсім поруч є менший острівець з абсолютно аналогічними коралами і рибами, але без туристичних натовпів. Саме туди ми і скеруємо нашу яхту. Наявність на цих острівцях чудових тайських ресторанчиків на палях надає їм додаткової привабливості.

 

На ночівлю зупинимось у затишній бухті великого острову Ко Яо Яй. Охочі матимуть нагоду прогулятись серед пальмових гаїв або посидіти наостанок на пляжі із келихом тропічного коктейлю.

ДЕНЬ 15. ДОДОМУ!

Рано-вранці, доки весь переповнений враженнями екіпаж ще спить, наш капітан підніме якір і візьме курс на Пхукет, щоб ми встигли завчасно повернутись для здачі яхти.

Через 2,5 години наша яхта зайде у рідну марину.

На цьому наша мандрівка закінчується. Ті, хто повертатиметься додому ч/з Бангкок, зможуть ще сьогодні вилетіти туди дуже недорогими авіарейсам місцевих лоу-костів (від 25-30 євро).

Що входить в ціну?
Включено
 • оренда яхти (місце в комфортабельній двомісній каюті)
 • оплата послуг капітана на яхті
 • оплата портових зборів, стоянок і марин
 • заправка яхти паливом і водою
 • оренда додаткової шлюпки (дінгі) з підвісним двигуном та двох каяків
 • постільна білизна та рушники
 • фінальне прибирання яхти
 • проживання протягом материкової програми (місце в двомістному номері) - Бангкок (3 ночі), Сіємріап (3 ночі), Пхукет (1 ніч)
 • 2 комбітури в Таїланді і 2 автотури в Камбоджі (трансфер + гід)
 • супроводження організатором протягом всього маршруту
Додатково
 • перельоти, трансфери і візи
 • страховка, що покриває активний відпочинок (10-15 євро)
 • спільна закупка продуктів на яхту (80-100 євро), харчування на березі
 • довільна програма на березі
 • поворотний страховий депозит за яхту (100 євро)
Забронювати зараз
Південно-Східна Азія, як це було
Інші подорожі
Наші контакти
Ваше замовлення для туру: 2020-pr Таїланд – Тижневий тур
Дані успішно відправлені

Ми зв'яжемося з вами ближчим часом!
Дякуємо за те, що звернули увагу на наші пропозиції!

Закрити