fbpx

Яхтений чартер

Якщо у вас  вже є ліцензія капітана і ви хочете самі взяти яхту – ми можемо бути корисні!

Чим саме? Здавалося б, є купа онлайн сервісів, де кожен шкіпер може сам вибрати яхту, яку заманеться. Але за ту ж само ціну ми пропонуємо додатковий сервіс, тому звертаючись до нас, за ті ж самі гроші за чартер яхти ви додатково отримаєте:

  • Консультацію по яхті. Яку саме обрати, які є нюанси серед різних брендів та моделей. Якщо ви вагаєтесь, брати катамаран чи яхту – розповімо специфіку, а також порадимо, що краще саме для тої акваторії, де ви хочете йти під вітрилами. Бо немає “золотої пілюлі” серед яхт, яка задовольнила б усім, тому й підбір яхти – це творча робота, де кінцевий результат залежить від стиля відпочинку, побажань клієнта, акваторії, маршрута, сезону та іншіх факторів.
  • Допомогу у будуванні маршрута. Наші капітани буди вже в багатьох країнах, ми маємо досвід і готові їм ділитися з вами. Де краще кинути якір, в який ресторан можна зайти, де й коли може зненацька дунути сильний вітер та який при цьому може бути “План Б”. В одній країні можна безкоштовно пришвартуватись до ресторану, в іншій – заправитись водою на одному з плавучих понтонів, в третій краще не використовувати місцеві буї, бо вони ненадійні, в четвертій є дуже цікавий грот з підземним озером… І про це все ми вам розповімо!
  • Можливість пійти у флотілії. Так! Ви можете приєднатись до одного з наших турів та пійти поруч, якщо візьмете яхту в чартер. Які переваги? По-перше, це безпосереднья консультативна підтримка нашими капітанами на місці. По-друге, це безпека, бо поруч будуть люди, між якими немає мовного бар’єру, і які готові прийти на допомогу. А ще – це можливість познайомитись із цікавими людьми на спільних стоянках!

І ще хочеться додати, що краще бронювати яхту десь за півроку, тоді ще діють суттєві знижки раннього бронювання. То ж не зволікайте, пишіть нам, і ми радо допоможемо підібрати вам яхту вашої мрії!

Звертайтеся за телефоном +38097 1160220, чи пишіть на travel @ yotclub.com