fbpx

Контакти

Ми організовуємо яхтові подорожі з 2012 року. Різні. Від Греції до Французької Полінезії, від Таїті та Сейшел до Шотландії та Норвегії. Від однієї яхти до міні-флотілій з 4-5 яхт чи катамаранів. Ми збираємо різних людей в екіпажи, де знаходить нових друзів, та робимо яхтові подорожі на замовлення, організовуємо тематичні тури, розробляємо приватні мандрівки та корпоративи на яхтах.

Ми все це робимо, бо нам це цікаво, і кожен з нашої команді відчуває драйв від підготовки яхтового тура, спілкування з клієнтами чи проведення подорожі як лідер групи чи капітан.

YotClub – українсько-естонська компанія, і ми збираємо інтернаціональні екіпажи. Яхтинг об’єднує, і в нас вже були гості з Аргентини, США та Канади, Британії, Швейцарії, Німеччини, Словакії, Литви, Росії, Латвії, Білорусі, Казахстану та Індії.

Наші капітани мають досвід в усіх країнах Середземного моря, а також на Канарських островах, більшості Карібських островів, Кубі, Бразилії, Таїланду, Шотландії та Норвегії, на островах Французької Полінезії, Нової Каледонії та Азорах.

Кожного року ми відкриваємо нові маршрути та нові країни, бо наша команда прагне розвитку. Бо ми прагнемо створювати для вас нові й нові фантастичні за красою подорожі.

Бо YOT Club – це Your Outstanding Travel!