fbpx

Приватні тури

Існує такий стереотип про приватні замовлення, що це занадто дорого. Бо ми звикли, що якщо щось робиться “на замовлення”, як то наприклад індивідуальний пошив сукні, то це в рази дорожче. Але в яхтингу це не так! І якщо у вас є компанія друзів з 6-8 людей, то організувати приватну подорож може коштувати так саме, як наші стандартні пропозиції, а в деяких випадках ще й дешевше!

І ця пропозиція саме для вас, якщо:

  • ви хочете відпочити своєю компанією, без сторонніх;
  • вас вже є компанія кількістю від 6 друзів;
  • ви хочете нестандартну програму яхтового туру чи маршруту.

А тепер трохи більш детально про кожен з варіантів.

Своя компанія. Це насправді може бути і дві людини. Якщо подружжя хоче влаштувати “медовий тиждень” – гарна нагода! Чи це може бути відпочинок родиною, чи просто компанією друзів, які давно не бачились і яким цікаво спілкуватись саме в своєму оточенні. В цьому випадку кількість людей не так важлива, потрібну за розміром яхту ми підберемо, але на першому місці – індивідуальний підхід та приватність.

6-8 друзів. Це вже ціла яхта! Тому ми можемо запропонувати вам подорож на спеціальних умовах. Ви можете приєднатись своєю яхтою до одного з наших турів чи обрати той саме маршрут, але в зручні для вас дати. І це буде навіть дешевше, ніж бронювати окремі місця.

Нестандартний тур. Ми це обожнюємо. Це правда, ми в захваті від створення унікальних пропозицій. Це може бути комбінований маршрут, де посеред яхтингу група робить треккінг, поки капітан пережене яхту до нової точки зустрічі. Це можуть бути такі додаткові послуги як кок чи хостес на борту яхти чи катамарана. Це може бути спеціальна святкова програма, якщо ви святкуєте День Народження чи інше свято. Це приватне замовлення, і ми можемо змінити маршрут так, як ви побажаєте, більше часу проводити на дайв-спотах, додати кайтинг з обладнанням та інструктором. Тобто це може бути будь-що у рамках безпеки, і ми з радістю пофантазуємо разом з вами та створимо для вас щось особливе та цікаве!

 

Приватні тури