fbpx

Приватні тури

Приватні тури – це ідеальний варіант, якщо:

  • У вас є компанія друзів 6-8 людей, до речі, це може бути дешевше.
  • Ви цінуєте приватність, хочете відпочити без зайвих очей, лише у колі близьких (приватність)
  • Вам цікава неординарна яхта, або маршрут.

Давайте розберемо ці варіанти більш детально!

КОМПАНІЯ ДРУЗІВ

В залежності від побажань ми підберемо саме таку яхту та маршрут, де буде тільки потрібне й нічого зайвого, тому це дійсно вийде дешевше, ніж аналогічна збірна подорож у нашому календарі.

Ми можемо взяти яхту на три, чотири, або п’ять кают, чи обрати катамаран. Дамо вам не лише шкіпера, а й рекомендації по маршруту з усіма стоянками, підберемо країну, щоб там було більше природи/ більше ресторанів/ красиві бухти/ устричні ферми/ історичні місця/ смачна місцева кухня/ риболовля/ стоянки в маринах/ короткі переходи/ довгі переходи…

Бо яхтинг може бути дууууууже різний, а з індивідуальним підходом ми зможемо підібрати саме ту комбінацію, яка буде підходити вам якнайкраще.

ПРИВАТНІСТЬ

Родинний відпочинок, близькі друзі, з якими давно не бачились, весільна подорож, публічні люди – у всіх цих випадках на перше місце виходить цінування приватності. Щоб можна було розслабитися саме в колі знайомих тобі людей.

Так само і по маршруту, ми можемо порадити зупинитись в більш віддалених бухтах, де можна зробити свою вечірку. Для уникнення людних ресторанів – можем на борт замовити професійного кока. А щоб не заходити зайвий раз в марини – можемо обрати яхту чи катамаран з опріснювачем та сонячними батареями.

НЕСТАНДАРТНІ ВАРІАНТИ

Хочете відчути швидкість вітрил, не втрачаючи комфорт? Можемо запропонувати флагмана спортивної лінійки компанії BENETEAU, First Yacht 53 2020 року. На 53 фута довжини лише три каюти (це дуже комфортно), кожна має свій душ. Оглядачі пишуть про таку яхту “At $1.1 million as tested, this luxury speedster should be on the shortlist of any performance-oriented sailor looking to bring a little hedonism to their racing”, тобто це люксова швидкісна яхта, мрія кожного яхтсмена, який хоче поєднати гонки з гедонізмом 🙂

А хочете релаксу та простору? Тоді на ваш вибір – катамарани на 4,5,6 кают, з генератором, клімат-контролем, льодогенератором для коктейлів, грилем для смачного барбекю, послугами кока, хостес.

А може навпаки, вас лише пара, і ви хочете невеличку яхту, яка зможе заходити у вузькі бухти з “приватними” пляжами? Не питання, є й такі! Наприклад, новенька Океаніс 30 на дві каюти. Чудовий варіант для пари, щоб поринути у вітрильні пригоди, відчути як легко вона йде під вітрилами, як чутливо слухається штурвала!

Насправді, яхт та катамаранів дуже багато, ми взяли лише декілька оригінальних варіантів. У вас можуть бути свої критерії, і тому в кожному випадку ми підходимо дуже індивідуально. Маємо чималий досвід, тож зможемо підібрати саме “яхту вашої мрії” 🙂

МАРШРУТИ

Але яхта – це не все. Дуже важливо – планування маршруту, вибір країни, з урахуванням прогнозів погоди, наявності бухт/ ресторанів/ винарень/ марин та ін.

Бо навіть в одній країні стартуючи з однієї марини – можемо зробити подорож у кардинально різних стилях.

В одному випадку будемо вдень заходити у міста, робити переходи між островами, а вночі стоятимемо у бухтах під зірками, щоб зранку одразу купатись.

В іншому – вдень будемо купатися в чарівних бухтах, а вечорами гуляти приморськими набережними, відвідувати ресторани та їсти морозиво, вранці пити смачне капучіно в кафе навпроти яхти й тільки потім – знов у море!

А ще можемо додати клуби, риболовлю, тренування сейлінгу, дайвінг, дитячі квести…

А ще є екзотичні країни, фьорди, кити, віскі-тури, гастро-яхтинг, додаткові наземні програми…

ПИТАЙТЕ, ВИБІР Є!

    Приватні тури