fbpx

Корпоративи

Відпочинок на яхті – це особливий фан, який об’єднує в одну команду навіть раніше незнайомих людей. Якщо ви хочете надати крила своїй компанії чи зробити подарунок партнерам, – корпоративний яхтинг створить саме ті незабутні емоції і стане вашою спільною історією.

Тривалість

1 тиждень.Стандартний термін оренди яхт на Середземному та Адріатичному морях – з суботи по суботу. В екзотичних країнах  (Сейшели, Французька Полінезія, тощо) можна вибирати початок та закінчення подорожі більш гнучко.

Кількість гостей

8-16-24. Більшість яхт та катамаранів розраховано на 4 двомісних каюти, тобто на 8 гостей (+ капітан, + кок). Тому більше вибір яхт саме  4-каютних (на 8+2 людей). Але, залежно від країни та ваших потреб, можемо знайти яхти та катамарани по 3 (6+2), 5 (10+2) чи 6 (12+2) кают.

Де проводити

Середземне море та весь світ. Більш проста логістика та дешеві перельоти – це країни Середземного моря. Але якщо ви хочете дійсно здивувати гостей, можемо запропонувати подорож в будь якій акваторії, де можливий яхтинг. У нас є досвід на організації яхтових подорожей в Таїланді, Мексиці, Бразилії, островах Атлантичного, Тихого та Індійського океанів.

Брендінг

Додаткова “фішка”, щоб пов’язати чудові емоції від подорожі із вашою компанією. Яскраві прапори на фоні вітрил, банери, які гарно видно з моря та берега, – все це лишиться на фото та відео ваших гостей і буде додатковою рекламою компанії, що працюватиме на лояльність до вашого бренду в соцмережах. Також, можливо брендування сувенірної продукції.

Чим відрізняється проведення корпоративного яхтингу від звичайного?

   • Ми робимо яхтинг “під ключ” – організовуємо трансфер, підбираємо квитки, орендуємо яхти, прописуємо маршрути, забезпечуємо капітанів.
   • Підбираємо та пропонуємо додаткові сервіси – туристичні (екскурсії), активності (каякінг, дайвінг, трекінг), яхтові (кок, хостес), можлива організація міні-регат.

Наш досвід

Організовуємо корпоративний яхтинг з 2016 року. З прогамами, розрахованими від одної до трьох яхт. Наші корпоративи на яхтах відбувалися як на Середземному морі так і на Карибських островах, Сейшелах, тощо. Але краще за нас скажуть наші клієнти:

Інформаційна політика

Будь-яка згадка вашої компанії в портфоліо YotClub, на сайті чи в соцмережах можлива лише за вашої згоди.

  КОМФОРТ

  Ще хочемо трохи додати про те, які яхти чи катамарани краще обирати для корпоративів. Сучасні круїзні вітрильні яхти та катамарани за ступенем комфорту наближаються до гарних готелів. Але що обрати, катамаран чи яхту – це на ваш розсуд.

  КАТАМАРАН

  Якщо вам більше потрібен комфорт, важливо мати більше вільного простору для кожного гостя, то краще підійде катамаран.

  Вітрильний катамаран – це:

  • 4 повноцінних каюти (усі з власним душем та туалетом),
  • просторий кокпіт, захищений від сонця,
  • повністю обладнана,світла кухня, об’єднана з кают-кампанією,
  • додаткові простори для засмагання на носі катамарана на сітці та (в залежності від моделі) на флайбріджі – другому поверсі.

  ЯХТА

  Яхта – ідеальний вибір, якщо ваша мета згуртувати команду. Саме на яхті є відчуття і розуміння сейлінгу, коли вітрила несуть яхту між хвиль і кожен може долучитися до керування. На яхтах можна зробити невеличку регату між учасниками, що додасть адреналину та зробить подорож ще більш незабутньою.

  Вітрильна яхта – це:

  • 3-5 кают (більше вибір планування, ніж на катамаранах),
  • декілька санвузлів з душовими, але не завжди по одному на кожну каюту,
  • повністю обладнана кухня в кают-компанії,
  • просторий кокпіт,
  • стрімкість і вічна класика.