fbpx

Корпоративи

Всім відомо, що чим більше в команді довіри, “командного духа” та “відчуття ліктя”, тим більш вона ефективна. А що може зблизити людей краще, ніж спільні пригоди та позитивні емоції? І якщо обирати найбільш яскраву подорож, але до того ще й  комфортну – то це буде однозначно яхтинг!

Тривалість. Зазвичай, один тиждень, з суботи по суботу. Так, щоб після повернення був би ще один день, неділя, на акліматизацію в місті.

Кількість людей. Від 6-8 людей. Більшість яхти чи катамаранів розрахована на 4 двомісних каюти. Але бувають і на 3, і на 5 чи 6 кают. Тому ми завжди зможемо підібрати необхідну кількість яхт під бажану кількість учасників.

Де проводити. Якщо це літо і є бажання спростити логістику – то це будь-яка країна Середземного моря. Але в принципі – це може бути довільний регіон, де можна орендувати яхту. Ми робили корпоративи і на Сицилії, і на Кубі. Тому де саме ходити під вітрилами – це більше залежить від побажань замовника та бюджету.

Додаткова програма. Ось тут і є відмінність корпоративного яхтингу від звичайних яхтових турів. Бо корпоративну подорож ми робимо “під ключ”, і вона містить різноманітну наземну чи додаткову програму, яка за бажанням замовника може містити:

  • переліт, трансфери, готелі на березі, якщо це потрібно;
  • замовлення провіанту на борт, резервування ресторанів;
  • відвідування дегустацій місцевої кухні, проведення екскурсій;
  • додаткові денні туристичні активності (пішохідні маршрути, каяки, дайвінг);
  • послуги кока (повноцінне харчування на борту) чи хостес (сніданки, прибирання на борту, легкі закуски, перекуси, чай, кава);
  • проведення профільних майстер-класів із залученням спеціалістів;
  • проведення програм тім-білдінгу.

Для кого це може бути корисним. Корпоративна подорож на яхті може бути прекрасним бонусом для проектної команди чи керівництва. Або це може бути гарною площадкою, щоб зібрати партнерів чи особливо важливих клієнтів у неформальних обставинах. Також це може бути виїзна конференція (це реальний приклад, коли замовник поїхав на конференцію, але замість готелю наші гості жили на яхті, і у вільний від справ час виходили провітритись у море).

Безумовно, цей список не є вичерпним, це тільки приклади, і ми відкриті до співпраці та нових пропозицій.

Брендінг. Під кожну корпоративну подорож у нас є можливість брендувати яхту. За вашим замовленням ми можемо розробити прапори на яхту, забрендувати борта яхти та навіть пошити вітрила. Не кажучи вже про футболки-браслети-вітровки-баффи і безліч приємних дрібничок.

Наші контакти
Ваше замовлення для туру: Корпоративи
Дані успішно відправлені

Ми зв'яжемося з вами ближчим часом!
Дякуємо за те, що звернули увагу на наші пропозиції!

Закрити