fbpx

Дитячий яхтинг

Дитячий яхтинг – це яхтинг з дітьми. Ми не забираємо ваших дітей, щоб перетворити їх на морських вовків. Ми створюємо умови, щоб ви змогли повноцінно відпочити на морі разом з дітьми. Це спогади які лишатьтся з вами на все життя, це романтика і пригода, якої так не вистачає у буденному житті.

Вік дітей 5-12 років (на борт разом з батьками, чи хоча б з одним) – це вік коли вже є базові навички слухатися дорослих. Діти матимуть компанію однолітків і це дасть батькам також відпочити.

Навіщо це – щоб у дітей виникло своє коло спілкування, своя команда. Адже на них чекають – штурвал, пошуки скарбів, та багато цікавих активностей.

Безпека – наші капітани мають багаторічний досвід проведення дитячого яхтингу, знають акваторію, яхти обладнані максимально зручно, є захисні сітки, страхувальні леєри і рятувальні жилети на розмір кожного члену екіпажу.

Цікаво для дітей – діти на яхті швидко знайомляться, формується команда, їм цікаво обмінюватися враженнями, малювати, знімати відео, стрибати з борту у воду (багато наших юних гостей навчилися цьому саме на дитячому яхтингу), а капітани створюють додаткові активності,  вчать керувати штурвалом, в’язати морські вузли.

Корисно для здоров’я – на яхті діти постійно на свіжому повітрі, багато рухаються, плавають, їдять також багато і все смачне й корисне (бо на повітрі діти постійно голодні, навіть ті, за ким вдома бігали з ложкою і умовляннями)

Відпочинок для батьків – так! Коли діти зайняті собою і капітаном – у батьків є час на себе і це прекрасно! (звучить як тост, вам не здається?)

Спеціальні легкі маршрути – для яхтингу з дітьми ми розробляємо особливі маршрути, максимально захищені від хвилі й вітрів, із затишними бухтами, короткими переходами, щоб купань, сонця  і затінку було вдосталь, і щоб завжди був час на смачне морозиво і каву для батьків на набережних старовинних приморських містечок.

 

Грецiя
Сімейний яхтинг
Приватні замовлення
Хорватія
Сімейний яхтинг
16.07 - 23.07.2022
від 750€

 

Якщо у вас є власна компанія друзів з дітьми – можемо спеціально для вас підготувати приватну пропозицію.