fbpx

Комфортний яхтинг

Яхтинг може і має бути комфортним.

Це точно, це 100% впевненість.

З чого складається комфорт?

Чистота, простір, дизайн, смачна їжа, красиві краєвиди, приємна фурнітура та матеріали, сервіс, душові в кожній каюті, автономність….

Ми можемо забезпечити на яхті чи на катамарані всі ці складові! Доречі, дійсно, не тільки на катамарані, але й на яхті, бо можна взяти яхту преміум класа, де буде майже стільки простору, як на катамарані, але ще додатково шарм та елегантність сейлінгу 🙂

Простір

Якщо ви цінуєте простір, радимо обирати катамарани від 45 футів з флайбриджем. Флайбрідж – це такий другий поверх на катамарані, де зручно засмагати на стоянках чи розміститись майже всією командою під час переходів між островами.

На будь-яких катамаранах у вас буде свій душ та туалет в кожній каюті, просторі кают-кампанія (де знаходиться кухня) та кокпіт. На вибір, в залежності від побажань, можна обрати катамаран з сіткою в передній частині, чи з додатковими матрасами для сидіння/ лежання.

Сервіс та їжа

Зазвичай катамаран чи яхту беруть лише з капітаном. Але ми можемо додати послуги кока, хостес, помічника капітана. За домовленістю ви можете навіть не займатися закупівлею продуктів – за вашими побажаннями буде заздалегідь узгоджене меню та куплений для нього провіант.

Хостес може забезпечивати чистоту та порядок під час усієї подорожі, допомагати капітану при швартовках.

Професійний кок смачно готуватиме для вас тричі на день.Також можна запрошувати виїзд на яхту місцевих гастроекспертів для проведення майстер-класів національної кухні чи виїзні дегустації місцевих смаколиків на зупинках маршрута.

Якщо ж ви самі любите готувати, то на яхтах та катамаранах є все необхідне для цього. Навіть в базових комплектаціях є газова плита та кухоний інвентар. А в розширених варіантах можна додати гриль (на газу чи на вугіллі), льодогенератор, кавомашину, опріснювач.

Маршрут

Комфортний маршрут для кожного свій, бо у всіх різні критерії комфорта.

Для одного замовника ми підберемо затишні бухти для стоянок, для іншого – можливість кожної ночі перебувати в марині, для когось – просто маленькі переходи, щоб більше часу проводити в бухтах, відвідуючи по декілька за день.

Є країни / маршрути, де більш ймовірні вітер та хвиля, а є такі, де навіть при наявності вітру яхта буде захищена від хвилі, яка може порушити наш комфорт.

Преміум-яхти

І коли ми кажемо про комфортний яхтинг, не треба забувати й про вітрильні яхти. Саме яхти, а не катамарани, але преміум-сегмента. Якщо катамаран – це багато простору, то вітрильна яхта відповідного класу подарує елегантність та стиль. Довга палуба, вкрита тіком, оздоблення інтер’єру червоним деревом, карбонові щогли, композитні вітрила. Все це разом – той “wow-effect”, який буде вражати не тільки оточуючих, а й вас самих кожного дня під час подорожі!

чи

І авжеж в таких яхтах великі каюти, клімат-контроль і такі саме опції комфорта як на катамаранах – коли можна замовити кока та хостес. І вуаля – ви отримуєте висококласний готель, який рухається разом із вами під вітрилами поміж чарівних островів!