fbpx

Травневі 2022

Традиційно на травневі нам простіше за все вирватися у відпустку. А ми – підібрали для вас найкращі варіанти, як її провести під вітрилами!


Сицилія – це подорож до справжнього вулкана Стромболі, а як зарезервувати ще один день – то й подивитися на Етну. Чорні пляжі, смачні локальні виноробні – це поєднання краси й національного італійського колориту!

Туреччина – найбільш теплі води пропонує Туреччина. Тут вже на травневі можна вільно й вдосталь купатися в морі. А берегова програма включає величні краєвиди та старовинні міста, і навіть можливість стрибнути із парапланом!

Чорногорія – чудовий вибір, хто любить короткі переходи, спокійне море, просту логістику (прямий чартер Київ – Тіват), і поєднувати морські подорожі із прогулянками по стильних середньовічних приморських містечках.

Греція – в травні весна в Греції вже закінчується і починається справжнє літо, але якраз цей час дає вам чудову нагоду побачити Грецію зелену та квітучу. Проста та гостинна, де кожен острів, кожне місто – має свій власний характер.

Якщо ви не знайшли в нашому списку подорож Вашої мрії чи маєте додаткові запитання, залиште будь ласка ваше звернення, і ми з радістю відповімо